ORMAN YOL AĞI PLANLAYICILIĞI

ORMAN YOL AĞI PLANLAYICILIĞI

ORMAN YOL AĞI PLANLAYICILIĞI EĞİTİMİNE KATILACAK

MESLEK MENSUPLARININ

DİKKATİNE

         5531 sayılı Orman Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği ve Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Hakkında Kanunun 4 üncü maddesi 1 inci fıkrası (a) bendi 15 inci alt bendinde yer alan “Orman yangınları ve zararlılarıyla mücadele, orman yolları ile orman yangın emniyet yolu ve şeritleri plânlamasını, etüdünü, yapımını, bakımını ve kontrolünü yapmak” konularına ilişkin olarak, 5 inci maddedeki hak ve yetkileri kullanmak amacıyla; Ankara’da 25-29/Haziran/2018 tarihleri arasında yapılacak olan “Orman Yol Ağı Planlayıcılığı Eğitimi ve Sınavı” duyurusu 07/05/2018 tarihinde web sayfamızda duyurulmuştu. Başvurular 18/05/2018 tarihinde sona ermiştir. Bu süre sonunda başvuru sayısı duyuruda belirtilen 50 kişilik kontenjanı geçtiğinden, başvuru tarihlerinin Odamız kayıtlarına girdiği tarih esas alınarak başvurular değerlendirilmiş ve  katılmaya hak kazananlar duyuru ekinde listelenmiştir.

 

         Orman Yol Ağı Planlayıcılığı eğitimi ve sınavına katılacak adaylara duyurulur.

 

Eğitimin ve sınavın mesleğimize, meslektaşlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni eder, sınava girecek adaylarımıza başarılar dileriz. 

                                                                           ODA YÖNETİM KURULU

EK: Ankara’da 25-29/Haziran/2018 tarihleri arasında

“Orman Yol Ağı Planlayıcılığı Eğitimi ve Sınavı”na

katılacaklara ait kesin liste

NOT: Bu listede yer almayan diğer başvurular ise, daha sonra ilan edilecek bir tarihte yapılacak eğitim ve sınava iştirak edebileceklerdir.