Son Ay Sonuç


Başvuru Linki


RİXOS OTELDEN FAYDALANMA İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

 1. Odamızın Rixos Otelde her Ay 75x5 gece oda kullanım hakkı bulunmaktadır. İlgili ay içerisinde 75 oda, en fazla 5 geceden oluşan periyotlarla kullandırılmaktadır. Öreğin; Temmuz Ayında 20 üyemiz 2 şer oda kullanır ise, 35 üyemiz 1 oda kullanmış demektir. Bu durumda Temmuz Ayında 55 Üyemiz faydalanmış demektir. Aktif üye sayımız 19000’e yaklaşmıştır. Bu durum dikkate alındığında her üyeye yaklaşık 30 yılda bir otel kullanma imkanı oluşmaktadır.

 2. Rixos kullanım hakkından faydalanabilmek için; Üyenin üyeliğinin Aktif ve borcunun olmaması gerekir.

 3. Kimler Faydalanır: Üyenin 1. Derece yakınları yararlanabilirler. (Kendisi, Eşi, Çocuk, Anne, Baba, Kardeş)

 4. Otel başvurusu; talep edilen Aydan en az 2 ay önce yapılabilir. Otele gidilmek istenen Aydan en az 2 ay önce başvuru girişi yapılmış olmalıdır. (Örnek; talep 1-30 Haziran arası için olacak ise; 1 Nisan tarihinden önce (1 Nisan hariç) müracaat yapılabilir.

 5. Konaklama için; 3 farklı tarih seçimi yapılabilmektedir. Bu 3 tercihinde aynı Ay için olması zorunludur. Tek ya da iki tercih de yapılabilir. Tercih birden fazla ise birinci tercih tarihi esas alınacaktır. O tarih için otelde sorun çıkarsa varsa 2. ve 3. Tercih dikkate alınacaktır.

 6. Oda talep durumu; Her üye bir seferde en fazla 2 oda için başvuru yapabilir. 2 odayı geçen başvurular değerlendirme dışı bırakılır.

 7. Düşük Sezon: Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Kasım, Aralık
  Yüksek Sezon: Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim
  Otel Konaklama Ücreti: Otel düşük sezonu için gecelik kişi başı 20 EURO, yüksek sezonu çin 24 EURO dur. 0-6 yaşına kadar ücretsiz, 6-12 yaşına kadar % 50 indirimlidir.

 8. Puanlama: Oda üyeliğinin her tam yılına belli 1 (bir) puan verilir. Her kullanımda 30 (otuz) puan düşülür. Düşük sezonda kullanılan odalar için yüksek sezonda puan düşülmez. Her sezon için talepler kendi içinde değerlendirilir.

 9. Balayı hakkından faydalanma: Nikâh tarihinden itibaren 3 ay için de geçerlidir. Belge sunulması istenir. Bu haktan faydalanacaklara üyelik yılına göre 10 puana kadar ilave puan verilir. Ancak her ay için sınırlı oda hakkımız olduğundan tüm balayı taleplerinin karşılanması beklenilmemelidir.

 10. Vefat eden üyelerin aileleri: Üyenin vefat tarihinden sonra en fazla 2 yıl daha bu haktan faydalanabilir. Diğer maddelerdeki şartlar saklıdır.

 11. Talepleri Yönetim ve otelce onaylanan üyelere SMS ile bilgi verilir. 01.05.2024 tarihinden itibaren yapılan rezervasyonlar için Düşük ve Yüksek sezon fark etmeksizin kişi başı gecelik 1.000 TL katkı payı yatırılması ile süreç tamamlanmış olur. Bu ücret 12 yaş ve üzerinden alınacaktır. 6 yaş ve üzeri 12 yaşına girmemiş kişiler için %50 indirim uygulanacak olup, 6 yaşına girmemiş çocuklardan katkı payı alınmayacaktır.

 12. Otel talebi katkı payı yatırarak onaylanmış üyemiz, otele gitmekten vazgeçerse bu haktan yararlanmış kabul edilir. Ancak makul sürede bilgi vermesi yani başka bir üyemizin o haktan yararlanması durumunda gitmemiş kabul edilebilir.

 13. Rixos konaklamasına ön kayıt hakkı kazanan ve kendisinden katılım ücretini yatırması istenen üyemiz, katılım ücretini yatırıp konaklama hakkını kesinleştirdikten sonra bu hakkından vazgeçmesi durumunda yatırdığı katılım ücreti iade edilmeyecektir.

 14. Taleplerin değerlendirilmesi: Talepler Oda Yönetim Kurulunca Üyenin, toplam üyelik yılı, aidatların zamanında ödenip ödenmediği, mezuniyetten sonra odaya ne zaman üye olunduğu, balayı durumu vs. dikkate alınarak karara bağlanır. Her şubeye üye sayısına göre kontenjan verilerek her şube talebi kendi içinde değerlendirilmektedir.

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE SUNULUR