Son Ay Sonuç


Başvuru Linki


RİXOS OTELDEN FAYDALANMA İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

 1. Odamızın Rixos Otelde her Ay 75 oda kullanım hakkı bulunmaktadır. İlgili ay içerisinde 75 oda ve en fazla 5 geceden oluşan periyotlarla kullandırılmaktadır. Öreğin Temmuz ayında 20 üyemiz 2 oda kullanır ise, 35 üyemiz 1 oda kullanmış demektir. Bu durumda Temmuz Ayında 55 Üyemiz faydalanmış demektir. Aktif üye sayımız 18000’i geçmiştir.

 2. Rixos kullanım hakkından faydalanabilmek için Üyeliğin Aktif ve borcunun olmaması gerekir

 3. Kimler Faydalanır : Üyenin 1. Derece yakınları yararlanabilirler. (Kendisi, Eşi, Çocuk, Anne, Baba, Kardeş)

 4. Otel başvurusu, talep edilen Aydan en az 2 ay önce yapılabilir. Otele gidilmek istenen Aydan en az 2 ay önce başvuru girişi yapılmış olmalıdır. (Örnek; talep 1-30 Haziran arası için olacak ise; 1 Nisan tarihinden önce (1 Nisan hariç) müracaat yapılabilir.)

 5. Konaklama için 3 farklı tarih seçimi yapılabilmektedir. Bu 3 tercihinde aynı Ay için olması zorunludur. Tek ya da iki tercih de yapılabilir. Tercih birden fazla ise birinci tercih tarihi esas alınacaktır. O tarih için otelde sorun çıkarsa varsa 2. ve 3. Tercih dikkate alınacaktır.

 6. Oda faydalanma hakkı: 3 farklı tarih seçimi yapılabilmektedir. Bu 3 tercihinde aynı Ay için olması zorunludur. Tek ya da iki tercih de yapılabilir. Tercih birden fazla ise birinci tercih tarihi esas alınacaktır. O tarih için otelde sorun çıkarsa varsa 2. ve 3. Tercih dikkate alınacaktır.

 7. Düşük Sezon: Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Kasım, Aralık
  Yüksek Sezon: Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim
  Otel Konaklama Ücreti: Otel düşük sezonu için gecelik kişi başı 20 EURO, yüksek sezonu çin 24 EURO dur. 0-6 yaşına kadar ücretsiz, 6-12 yaşına kadar % 50 indirimlidir.

 8. Oda üyeliğinin her tam yılına belli bir puan verilir. Her kullanımda da belli bir puan düşülür. Düşük sezonda kullanılan odalar için yüksek sezonda puan düşülmez. Her sezon için talepler kendi içinde değerlendirilir.

 9. Balayı hakkından faydalanma: nikâh tarihinden itibaren 3 ay için de geçerlidir. Belge sunulması istenir. Bu haktan faydalanacaklara üyelik yılına göre 20 puana kadar ilave puan verilir. Ancak her ay için sınırlı oda hakkımız olduğundan tüm balayı taleplerinin karşılanmasının mümkün olmayacağı aşikârdır.

 10. Vefat eden üyelerin aileleri: üyenin vefat tarihinden sonra en fazla 2 yıl daha bu haktan faydalanabilir.

 11. Talepleri Yönetim ve otelce onaylanan üyelere SMS ile bilgi verilir. 01.02.2023 tarihinden itibaren Düşük ve Yüksek sezon farketmeksizin kişi başı günlük 250 TL katkı payı yatırılması ile süreç tamamlanmış olur. Bu ücret 6 yaş ve üzerinden alınacaktır.

 12. Otel talebi katkı payı yatırarak onaylanmış üyemiz, otele gitmekten vazgeçerse bu haktan yararlanmış kabul edilir. Ancak makul sürede bilgi vermesi yani başka bir üyemizin o haktan yararlanması durumunda gitmemiş kabul edilebilir.

 13. Rixos konaklamasına ön kayıt hakkı kazanan ve kendisinden katılım ücretini yatırması istenen üyemiz, katılım ücretini yatırıp konaklama hakkını kesinleştirdikten sonra bu hakkından vazgeçmesi durumunda yatırdığı katılım ücreti iade edilmeyecektir.

 14. Talepler Oda Yönetim Kurulunca Üyenin; kaç yıllık üye olunduğu, aidatlarını zamanında ödeme durumu, mezuniyetten sonra odaya ne zaman üye olunduğu durumu dikkate alınır.

 

Ayrıca; Şubelerin üye sayısı, balayı için yapılan müracaat yoğunluğu dikkate alınarak ayrılan kontenjanlar doğrultunda değerlendirme yapılır.

Detaylı bilgi için bağlı bulunduğunuz şube başkanı ile iletişime geçebilirsiniz.